Irlandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Athenry, None, Galway, Connacht: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Athenry, None, Galway, Connacht
Qytet :Athenry
Rajon 2 :Galway
Rajon 1 :Connacht
Vend :Irlandë
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :IE-G
gjerësi :53.30077
gjatësi :-8.74549
Zona Koha :Europe/Dublin
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Athenry, None, Galway, Connacht është e vendosur në Irlandë.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Athenry, None, Galway, Connacht,None ©2014 kodin postar Query