Irlandëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Ballyhomuck, None, Kilkenny, Leinster: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Ballyhomuck, None, Kilkenny, Leinster
Qytet :Ballyhomuck
Rajon 2 :Kilkenny
Rajon 1 :Leinster
Vend :Irlandë
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :IE-KK
gjerësi :52.33777
gjatësi :-7.12422
Zona Koha :Europe/Dublin
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Ballyhomuck, None, Kilkenny, Leinster është e vendosur në Irlandë.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Ballyhomuck, None, Kilkenny, Leinster,None ©2014 kodin postar Query