Irlandëkodin postar Query
IrlandëMunsterCorkNoneMillstreet: None
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Millstreet, None, Cork, Munster: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Millstreet, None, Cork, Munster
Qytet :Millstreet
Rajon 2 :Cork
Rajon 1 :Munster
Vend :Irlandë
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :IE-C
gjerësi :52.05964
gjatësi :-9.06301
Zona Koha :Europe/Dublin
Koha Koordinuar Universal :UTC
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Millstreet, None, Cork, Munster është e vendosur në Irlandë.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Millstreet, None, Cork, Munster,None ©2014 kodin postar Query